OCPC-L2-15DASEN-XX
OCPC-L2-15DASEN-XXOCPC-L2-15DASEN-XX

OCPC-L2-15DASEN-XX

Vaše cena bez DPH
34,20 CZK
Vaše cena s DPH
41,38 CZK
Dostupnost
na objednávku


SM 9/125/900 pigtail LC/APC, délka 1,5 m, easy strip, G.657A
Optický pigtail s konektorem LC/APC.
1,5m dlouhé vlákno G.657.A1 se žlutou LSZH 900um volnou / snadno odstranitelnou ochranou.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
OCPC-S2-15DASEN-XX

SM 9/125/900 pigtail SC/APC, délka 1,5 m, easy strip, G.657A

28,80 CZK
na objednávku
OCPC-S1-15DASEN-XX

SM 9/125/900 pigtail SC/PC, délka 1,5 m, easy strip, G.657A

26,90 CZK
na objednávku
OCPC-L1-15DASEN-XX

SM 9/125/900 pigtail LC/PC, délka 1,5 m, easy strip, G.657A

26,60 CZK
na objednávku