Logo
FTS-GPON-OLT-C+5

FTS-GPON-OLT-C+5

Vaše cena bez DPH
2 491,00 CZK
Vaše cena s DPH
3 014,11 CZK
Dostupnost
Skladem Ano


SFP GPON OLT (C+ with RSSI ), SC/PC
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
DAS-PWR-6424F0-DC

Modul DC napájecího zdroje pro OLT (48V )

7 820,00 CZK
na objednávku
DAS-V5824G

8-Ports GPON OLT, 8-Ports Combo type GbE, 2-Ports 1GE/10GE SFP+, 2 Blank Power Supply Slots

88 209,00 CZK
na objednávku
DAS-PWR-6424F0-AC

Modul AC napájecího zdroje pro OLT ( 110-240V )

6 875,00 CZK
Skladem: Ano