Dodavatelé

 

Corning

 


Tradiční, renomovaný výrobce produktů pro metalické a optické sítě, splňující nejnáročnější technické a provozní požadavky. Známe jsou především mechanické spojky řady n Closure a UCNV.  V oblasti optiky jsou rozšířené optické rozvaděče, spojky na optické kabely, optické boxy a další sortiment. Důležitým odvětvím společnosti Corning Cable Systems je samotný vývoj a výroba optických vláken, respektive optických kabelů veškerých typů.

Mimo program spojený s optickými vlákny a metalickými kabely společnost nabízí široký sortiment rozvaděčových systému MDF.

www.corning.com

 
 

CommScopeSpolečnost CommScope je tradiční výrobce optických a koaxiálních kabelů. V roce 2015 proběhla akvizice společnosti TE Connectivity - divize Telco, Enterprise a Wireless. Tím došlo k rozšíření portfolia zejména o známé produkty pro metalické sítě (smrštitelné spojky XAGA, systémy LSA Plus a HD 180), optické sítě (produktová řada FIST, FACT, TENIO, FOSC). Z divize Enterprise se jedná o veškerý sortiment pro datacentra, z divize Wireless unikátní distribuovaný anténní systém (DAS). 

www.commscope.com

 
 

Acome

 

 

Evropský výrobce optických kabelů s moderní konstrukcí, zejména pro vnitřní instalaci v objektech.

www.acome.fr/index_en.html

 

 
Channell

Známý dodavatel příslušenství pro telekomunikační sítě. Jedná se zejména o kabelové garnitury.

www.channellcomm.com

 

 
Ripley

Společnost Ripley více jak 30 let vyrábí špičkové montážní nástroje pro práci v telekomunikačním odvětví.

www.ripley-tools.com/index.cfm

 

 
Radius Systems

Společnost Radius Systems byla založena roku 1969. Jedním z odvětví jsou i produkty pro výstavbu telekomunikačních sítí. Jedná se o kompletní plastový program trubek HDPE, mikrotrubiček, multiductů, kabelových komor, a také příslušenství. Především spojek In-Line Matrix a T-Matrix různých rozměrů.

www.radsys.co.uk

 

 

Raycap

Společnost Raycap je výrobce jedinečné technologie přepěťových ochran pro napájecí systémy. Přepěťová a nadproudová ochrana smyčky telekomunikačního vedení je neméně důležitá jako technologie samotné, které jsou předmětem ochrany proti nebezpečným a rušivým vlivům.

www.raycap.com

 

 
Richco

Společnost Richco je tradiční výrobce plastových konstrukčních prvků pro elektroniku té nejvyšší kvality.

www.richco-int.com

 

 
Borrmann Brenner

Společnost Borrmann Brenner je světovým dodavatelem hořákových souprav a pájecích součástí pro smršťování s veškerým příslušenstvím. Jedná se hlavně o výměnné hořákové nástavce, páječkové vložky a letovací nástavce a hroty. Využití produktů společnosti Borrmann je zejména při montáži smrštitelných kabelových spojek. K dalšímu sortimentu patří vařiče a konve na zalevací hmoty.

www.borrmann-berlin.de

 

 
MaxCell

Společnos MaxCell je známý výrobce unikátního sytému návleků pro zatahování kabelů, různých průměrů, do HDPE trubek, stoupacích šachet, kabelovodů apod.

www.maxcellinnerduct.eu

 

 
GENEXIS

Výrobce koncových brán - CPE - primárně určených pro FTTH sítě.

www.genexis.eu
 
 
DKT COMEGA

Přední výrobce optických a koaxiálnách produktů.

www.dktcomega.com

 

 
Emtelle

Světový výrobce plastové infrastruktury pro použití v telekomunikacích.

www.emtelle.com

 

 
Miniflex

Výrobce unikátního řešení v oblasti ochrany optických vláken a kabelů.

www.m2fx.com

 

EDEN Limited

Společnost Eden Limited je světový lídr v oblasti inovativních návrhů a tvorbě plastových potrubních tvarovek. Jedním z odvětví, kterým se společnost zabývá jsou telekomunikace, kde se jedná především o výrobu příslušenství pro mikrotrubičky a trubky HDPE.

www.edenltd.co.uk