Logo
DAS-V5824G

DAS-V5824G

Vaše cena bez DPH
88 209,00 CZK
Vaše cena s DPH
106 732,89 CZK
Dostupnost
na objednávku


8-Ports GPON OLT, 8-Ports Combo type GbE, 2-Ports 1GE/10GE SFP+, 2 Blank Power Supply Slots
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
DAS-V5812G

4-Ports GPON OLT, 8 Port Combo GbE, 2 Blank Power Supply Slots

54 299,00 CZK
na objednávku
FTS-GPON-OLT-C+5

SFP GPON OLT (C+ with RSSI ), SC/PC

2 491,00 CZK
Skladem: Ano
DAS-PWR-6424Fx-BP

PSU krycí panel

269,00 CZK
Skladem: Ano